دان آلفا


           

نرخ ارز | قيمت طلا و سکه | قيمت آهن آلات | قيمت موبايل | قيمت خودرو | اخبار بازار | سايت اقتصادي جيب

دانلود مجموعه آموزشی آزمون تافل Cambridge Preparation for the TOEFL Test 4th Edition

کاملترین مجموعه آموزشی دانشگاه کمبریج جهت آمادگی و قبولی در آزمون تافل
برای اینکه بتوان با زبان یک کشور آشنا شد و اقدام به یادگیری آن نمود روش های مختلفی وجود دارد. در این میان فیلم های کمک آموزشی و نرم افزارهای مالتی مدیا آموزش زبان بیشتر مورد توجه عموم است. در هفته ی گذشته مجموعه فیلم های آموزشی را با نام Study English – IELTS Preparation Series 1-2-3 که جهت دریافت معتبرترین مدرک زبان انگلیسی بود در سایت قرار گرفت و همانطور که وعده داده بودیم قرار شد به زودی مجموعه آموزشی تافل نیز در سایت قرار گیرد. امروز در سایت دان آلفا کاملترین مجموعه آموزشی دانشگاه کمبریج یعنی Cambridge Preparation for the TOEFL Test 4th Editionرا جهت آمادگی و قبولی در آزمون تافل برایتان آماده کرده ایم. حتمآ اکثر شما با کلمه TOEFL رو به رو شده اید این کلمه مخفف Test of English as a Foreign Language می باشد که در حال حاضر یکی از معتبرترین آزمون های زبان انگلیسی است  که در سراسر دنیا برگزار می‌شود و میزان توانایی شما را در زمینه برقراری ارتباط به زبان انگلیسی در سطح دانشگاه‌ها و موسسات آموزشی می‌سنجد. داشتن مدرک تافل برای کسانی که قصد دارند در کشورهای امریکا و کاناد و … تحصیل یا کار کنند و یا قصد مهاجرت به این کشورها را دارند ضروری است. این آزمون توسط موسسه ETS در سه نوع کاغذی ، کامپیوتری و اینترنتی برگزار می‌شود که در بیش از شش هزار موسسه و در بیش از یکصد و سی کشور جهان مورد پذیرش قرار می‌گیرد. این مجموعه متشکل از بخش ها مختلفی است که اصلی ترین بخش آن نرم افزار تست آزمون تافل می باشد. شما با استفاده از این نرم افزار می توانید به صورت گام به گام اقدام به یادگیری زبان انگلیسی نمایید و خود را جهت شرکت در آزمون های تافل آماده سازید. علاوه بر نرم افزار موجود در این پک، فایل های صوتی ، تمرین ها ، کتاب ، تست ها و … در آن قرار گرفته اند که شما در یادگیری بهتر زبان کمک می کنند. در سراسر اینترنت فایل های پراکنده بسیار زیادی از این مجموعه قرار گرفته که هیچ کدام از آنها کامل نیستد.
توضیحات تکمیلی در رابطه با آزمون تافل:

آزمون کاغذی PBT:

همانطور که از نام این آزمون مشخص است، داوطلبان برای شرکت در این آزمون باید به سوالات موجود در دفترچه آزمون پاسخ دهند. این آزمون جای خود را رفته رفته به آزمون اینترنتی داده‌است و در واقع در آینده‌ای نه چندان دور کاملا منسوخ خواهد شد. در آزمون کاغذی سه مهارت زبان آموز مورد ارزیابی قرار می‌گیرد:

– مهارت شنیداری (Listening Comprehension)

– ساختار زبان (Structure and Language)

– مهارت خواندن (Reading Comprehension)

علاوه بر سه مهارت فوق یک قسمت برای مهارت نوشتن هم وجود دارد که در یک فرصت ۳۰ دقیقه‌ای بایستی داوطلب بتواند در مورد موضوع مشخصی بنویسد. نمرات بدست آمده از هر قسمت بعد از تغییر مقیاس یافتن با هم جمع شده و نمره کل داوطلب را مشخص می‌کند. این نمره می‌تواند بین ۳۱۰ تا ۶۷۷ تغییر کند. بنابراین هیچ نمره مشخصی برای قبولی یا رد شدن در این آزمون وجود ندارد و همه شرکت کنندگان در این آزمون نمره آزمون را دریافت خواهند کرد. نمره مورد نیاز داوطلب بستگی به محلی دارد که داوطلب می‌خواهد نمره آزمون تافلش به آنجا ارسال شود. معمولا برای ادامه تحصیل در دانشگاه‌های خارج از کشور نمره بالاتر از ۵۵۰ مورد نیاز است.

آزمون اینترنتی iBT:

این آزمون در اواخر ۲۰۰۵ معرفی شد و به میزان قابل توجهی جایگزین دو نوع دیگر «مبتنی بر کامپیوتر» و «مبتنی بر دفترچه» گردید. این آزمون ابتدا در کشورهای آمریکا، کانادا، فرانسه، آلمان و ایتالیا برگزار گردید و از سال ۲۰۰۶ به کشورهای دیگر نیز بتدریج راه یافت. در این نوع آزمون شرکت کنندگان بایستی در تاریخهای مشخص شده در محل حوزه آزمون حضور پیدا کرده و از طریق اینترنت آزمون را برگزار کنند. اعتبار مدرک این آزمون با مدارک امتحانات تافل قدیمی یکسان است ولی این آزمون دارای تفاوتهایی می‌باشد که از جمله می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

–  برخلاف تافل قدیمی که بیشتر تاکید بر روی گرامر بود، این آزمون تمامی مهارتهای زبانی را پوشش می‌دهد.

– فاصله زمانی بین شرکت در آزمون و دریافت نتیجه بر روی اینترنت حدود دو هفته می‌باشد.

– این آزمون هر ماه چند بار برگزار شده و داوطلبان آزادی عمل بیشتری در انتخاب تاریخ آزمون دارند.

این آزمون ۴ ساعته بوده و دارای ۴ بخش است. هر بخش ممکن است یک یا حتی چند مهارت را مورد آزمایش قرار دهد. یادداشت برداری در این روش بر خلاف روش مبتنی بر دفترچه مجاز است. این آزمون نمی‌تواند بیشتر از یک بار در هفته برگزار شود. البته باید دقت کرد که ممکن است یک یا چند بخش به صورت طولانی (طولانی تر از حد معمول) ارائه شوند. در این صورت مشخص نیست کدام بخش از سوالها واقعاً تصحیح شده و جزو نمره در نظر گرفته می‌شوند. انتخاب سوالات تقریبا به صورت تصادفی است.

۱ – مهارت خواندن (Reading Comprehension):

این قسمت دارای ۳ الی ۵ متن بلند و سوالاتی در مورد این متنها است. موضوع متن‌ها آکادمیک بوده و معمولا در کتابهای دانشگاهی یافت می‌شوند. سوالات عمدتا در مورد موضوع اصلی متن، جزئیات، برداشت‌ها، نحوهٔ دیگر بیان جملات، جایگذاری جملات، واژه‌های مترادف می‌باشد. در آزمون iBT دانشجو باید مهارت‌هایی نظیر خلاصه برداری، برداشت سریع ایده‌های اصلی و جدول بندی را دارا باشد. به طور کلی نیازی به اطلاعات قبلی در مورد متن نیست اما اطلاعات قبلی می‌تواند کمک کننده باشد.

۲ – مهارت شنیداری (Listening Comprehension):

این بخش شامل شش متن می‌باشد؛ دو مکالمه دانشجویی و چهار متن نیز شبیه سازی کلاس درس دانشگاهی و مباحثات است.

۳ – مهارت گفتاری (Speaking Comprehension):

این بخش مجموعا شامل شش قسمت است؛ دو قسمت مستقل که در هر کدام از آنها یک سوال دربارهٔ زندگی آکادمیک مطرح می‌شود و دانشجو باید در مورد آن صحبت کند. چهار قسمت هم به صورت مجتمع است که بخشهای reading،listening همراه با بخش speaking وجود دارد. در این بخشها دانشجو باید در مورد خلاصهٔ متنی که می‌خواند یا می‌شوند و یا ایده‌های جدید خود در مورد این متون صحبت کند. این صحبت‌ها باید دقیق، واضح و دارای تجزیه و تحلیل دقیق از اطلاعات ارائه شده باشد.

۴ – مهارت نوشتاری (Writing Comprehension):

این بخش شامل دو قسمت است. یک قسمت مجتمع و یک قسمت مستقل. در بخش مجتمع دانشجو باید متن آکادمیکی را بخواند، سپس به ادامهٔ آن گوش دهد و بعد از ان نظرات خود را در مورد متن بنویسد. در بخش مستقل نیز دانشجو یک مقالهٔ شخصی در مورد سوال ارائه شده می‌نویسد.

نمره هر یک از مهارت‌ها بین ۰ تا ۳۰ بوده و در مجموع نمره بین ۰ تا ۱۲۰ است. نمره ۷۹ یا ۸۰ این آزمون معادل ۵۵۰ آزمون کاغذی شناخته می‌شود که برای ورود به اکثر دانشگاه‌ها در مقطع تحصیلات تکمیلی مورد نیاز است.

طریقه استفاده از نرم افزار:
پس از دانلود تمام پارتها با کمک نرم افزار Winrar  آنها را از حالت کمپرس شده خارج نمایید.

برای استفاده از نرم افزار تنها راه ممکن اجرای آن با کمک درایو مجازی است که در ابتدا می بایست نرم افزار Daemon Tool  را نصب نمایید.

پس از نصب نرم افزار آیکون آن در نوار Taskbar کنار ساعت ویندوز ظاهر می گردد مانند تصویر زیر:

بر روی آن کلیک راست نموده و در منوی باز شده بر روی Emulation بروید و سپس All options ON را انتخاب کنید مانند تصویر زیر:

بعد از اینکار آیکون نرم افزار باید سبز رنگ شود مانند تصویر زیر:

حال مجددآ بر روی آیکون نرم افزار کلیک راست نموده و در منوی باز شده بر روی Virtual Cd/DVD-ROM بروید و سپس بر روی Device 0: [ ] No media بروید مانند تصویر زیر:

با رفتن بر روی Device 0: [ ] No media منویی ظاهر می گردد که می بایست در آن Mount image را انتخاب نمایید مانند تصویر زیر:

حال باید در صفحه ی باز شده وارد مسیری شوید که فایل Cambridge.Prep.mds قرار دارد و سپس با انتخاب آن اقدام به اجرای نرم افزار نمایید مانند تصویر زیر:

(فایل Cambridge.Prep.mds از استخراج پارت هایی که دانلود کرده اید توسط نرم افزار Winrar در مرحله ی اول بدست می آید).

توجه!

استفاده از نرم افزار تنها با کمک برنامه Daemon Tool امکان پذیر خواهد بود و در صورت استفاده از سایر نرم افزارهای درایو مجازی و یا نصب نرم افزار بر روی هارد با اخطار دیسک اورجینال را قرار دهید رو به رو میگردید.

دانلود نرم افزار Cambridge Preparation for the TOEFL Test 4th Edition:


دانلود  پارت ۱ از لینک مستقیم: ۱۰۰ مگابایت

دانلود  پارت ۲ از لینک مستقیم: ۱۰۰ مگابایت

دانلود  پارت ۳ از لینک مستقیم: ۱۰۰ مگابایت

دانلود  پارت ۴ از لینک مستقیم: ۱۰۰ مگابایت

دانلود  پارت ۵ از لینک مستقیم: ۸۰ مگابایت

پسورد: www.mihandownload.com

دانلود Answer Key و Audio Script Cam در یک کتاب الکترنیکی با فرمت PDF:

دانلود از لینک مستقیم: ۱۰۰ مگابایت

پسورد: www.mihandownload.com

دانلود Answer Key و Audio Scripts و Practice Test و Student Book به صورت جداگانه در ۴ کتاب الکترونیکی با فرمت PDF:

دانلود Answer Key از لینک مستقیم: ۱۱ مگابایت

دانلود Audio Scripts از لینک مستقیم: ۱۴ مگابایت

دانلود Practice Test از لینک مستقیم: ۱۰ مگابایت

دانلود Student Book از لینک مستقیم: ۶۴ مگابایت

پسورد: www.mihandownload.com
دانلود فایل های صوتی در ۸iAudio CD:

(در برخی از سایت ها ۷ سی دی صوتی قرار دارد که ما این مجموعه را به صورت کامل قرار داده ایم اگر بین فایل های صوتی و کتاب ها هماهنگی وجود ندارد از سی دی های شماره ۲ تا ۸ استفاده کنید).

دانلود  پارت ۱ از لینک مستقیم: ۱۰۰ مگابایت

دانلود  پارت ۲ از لینک مستقیم: ۱۰۰ مگابایت

دانلود  پارت ۳ از لینک مستقیم: ۱۰۰ مگابایت

دانلود  پارت ۴ از لینک مستقیم: ۹ مگابایت

پسورد: www.mihandownload.com

 

طریقه دانلود  : بر روی لینک کلیک کنید و پس از ورود به صفحه دانلود اقدام به دانلود فایل نمائید.

 English Translation

 منبع و رمز فایل :  ( در صورت نیاز )www.mihandownload.com

 منبع
 

icon برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
 • نوشته: ا.معین
 • تاريخ: ۱۴ آبان ۱۳۸۹
 • بدون نظر

 • Warning: Use of undefined constant csm_comment_form - assumed 'csm_comment_form' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/downall2/public_html/wp-content/themes/downallfa/comments.php on line 38

  ارسال نظر

  نام:

  ایمیل:

  وب سایت: