دان آلفا


           

نرخ ارز | قيمت طلا و سکه | قيمت آهن آلات | قيمت موبايل | قيمت خودرو | اخبار بازار | سايت اقتصادي جيب

تیتراژ سریال تلویزیونی زیر هشت با صدای محمد اصفهانی

سریال زیر هشت نگاهی تراژیک و دو سویه به زندگی است

مجموعه تلویزیونی “زیر هشت” نگاهی تراژیک و دو سویه با چاشنی حادثه از دریچه درام اجتماعی به زندگی است. “جبار آذین”می گوید: بعد از تجربه موفق همکاری سرویس مقدم و سعید نعمت الله و چند بازیگر اصلی در مجموعه “رستگاران”، “زیر هشت” تجربه جدیدی از این گروه است که می خواهد دیدگاهی متفاوت به زندگی داشته باشد.

وی اظهار داشت: این مجموعه با حادثه و عشق و بازی بازیگران صحنه های فقر، جهل و ثروت از نگاه انسان معمولی با معیارهای کوچه و بازار و آدم هایی زخم خورده و رانده شده آغاز شد و به ظاهر قرار است راوی زندگی دورماندگان از رستگاری و انسانی سوخته در پیچ و خم فقر و عشق در مواجهه با داشتن و دانستن و شیفتگی باشد.

این منتقد و مدرس سینما یادآور شد: “زیر هشت” به بندی های اجتماع که در بند باورهای درست و غلط ناباوری ها و کج اندیشی ها در جای جای زندگی از کوچه و خیابان تا کاخ و کوخ و زندان گرفتار آمده اند، نظر دارد.

آذین در ادامه خاطر نشان کرد: اما به رغم نگاه اجتماع و آسیب شناسانه مجموعه به بخشی از مشکلات اجتماعی و خانوادگی، “زیر هشت” از سطح این مشکلات فراتر نمی رود و ساده اندیشانه با مسائل زندگی از جمله خلاف و انتقام و مناسبات اجتماعی برخورد می کند و در ارائه تصاویر تحلیلی و خردمندانه از نابسامانی های زندگی فردی و اجتماعی موفق نیست.

مجموعه تلویزیونی “زیر هشت” به کارگردانی سیروس مقدم، تهیه کنندگی الهام غفوری و نویسندگی سعید نعمت الله هر شب از شبکه یک سیما به روی آنتن می رود. بازیگرانی چون آتیلا پسیانی، امیر جعفری، پانته آ بهرام، کامران تفتی، آرش مجیدی و پوراندخت مهیمن در این مجموعه به ایفای نقش پرداختند. “زیر هشت” سومین سریال هر شبی سیروس مقدم بعد از “نرگس” و “رستگاران” است. “چاردیواری” نیز آخرین مجموعه این کارگردان بود که در نوروز ۸۹ از تلویزیون پخش شد.

اما موسیقی این فیلم حال کار آریا عظیمی نژاد میباشد که صدای خواننده محبوب کشورمان محمد اصفهانی آن را صد چندان لذت بخشتر کرده است.

نام موسیقی: تیتراژ سریال تلویزیونی زیر هشت
آهنگساز / خواننده: محمد اصفهانی
آلبوم: Under The 8
سبک: Sound Track
کارگاه سازنده: No
سال تهیه: ۱۳۸۹ – ۲۰۱۰
کیفیت و فرمت فایل اجرائی: Mp3 ; 128 Kbps
مدت زمان پخش: ۳:۱۷ Min
پخش آنلاین: No
حجم فایل: ۳ MB
رمز بازگشائی فایل فشرده شده: No
نوع لینک دریافت: Direct Link

 

طریقه دانلود  : بر روی لینک کلیک کنید و پس از ورود به صفحه دانلود اقدام به دانلود فایل نمائید.

دانلود با لینک مستقیم

 English Translation

 منبع : گیگا دانلود

 منبع
 

  • نوشته: ا.معین
  • تاريخ: ۱۷ مرداد ۱۳۸۹
  • بدون نظر
  • ارسال نظر

    نام:

    ایمیل:

    وب سایت: