دان آلفا


           

نرخ ارز | قيمت طلا و سکه | قيمت آهن آلات | قيمت موبايل | قيمت خودرو | اخبار بازار | سايت اقتصادي جيب

موسیقی متن سریال نابودگر : ماجراهای سارا کانر Terminator: The Sarah Connor Chronicles

Terminator: The Sarah Connor Chronicles – OST – 2008

هر زمان که نام کلمه ی “Terminator” را می شنویم ناخودآگاه به یاد آرنولد و شخصیت نابودگر T-800 خواهیم افتاد. شخصیتی که جیمز کامرون در سال ۱۹۸۴ روی پرده نقره ای به نمایش گذاشت. شاید کامرون هرگز فکر نمی کرد که این شخصیت تا بدین حد در روح و بطن مخاطبان سینما نفوذ کند و به یکی از ماندگارترین کاراکتر های سینمایی بدل گردد. داستان مخلوقاتی آهنین که برای جلوگیری از جنگی آخر الزمانی، در آینده نه چندان دور، به دنیای حاضر فرستاده می شوند. اما سریال نابودگر در ادامه سه گانه فیلم های نابودگر است که درگیری انسانها و رباط های انسان نمایی که قصد ویرانی زمین را دارند و از آینده آمده اند را به نمایش می کشد.این سریال بسیار جذاب توسط شبکه FOX سازنده سریال فرار از زندان ساخته شده و داستان سریال ماجرای سارا کانر به همراه پسرش جان کانر است که بناست در آینده رهبر جنبشی شود که علیه روبات هایی که زمین را تسخیر می کنند فعالیت می کند. این روبات ها تعدادی را برای نابود کردن جان به گذشته می فرستند و داستان این تعقیب و گریز روایت میشود.

سریال ترمیناتور از این جهت قابل توجه هست که به رباتی می پردازد که خود فکر می کند و گاهی خودسرانه تصمیم می گیرد. مرز باریک بین احساسات انسان و ربات گاهی حتی جان را نگران می کند. جیمز کامرون که نویسنده اصلی سریال هم نیز است در انتخاب موسیقی و خط سیر داستانی عالی کار کرده است. موسیقی متن سریال نابودگر اثر زیبایی است از Bear McCreary آهنگساز و موزیسین کلاسیک جوان آمریکایی که با توجه به کارنامه خوب خود در زمینه ساخت موسیقی متن سریال های گوناگون توانست موفقیت بیشتری را با موسیقی سریال ترمیناتور برای خود کسب کند. مک کری متولد ۱۷ فوریه ۱۹۷۹ در شهر لوس آنجلس کشور آمریکا است. او اولین موفقیت بالای خود را برای ساخت موسیقی متن را با سریال Battlestar Galactica آغاز کرد. او فرزند لورا کالپاکیان نویسنده و استاد جی مک کری از دانشگاه هاوایی است. وی دوره تحصیلات خود را در مدرسه تورنتون در جنوب کالیفرنیا جنوبی سپری کرد. وی از سال ۱۹۹۸ تا ۲۰۰۵ فعالیت خود را به تعداد قابل توجهی بر روی فیلم های کوتاه سپری کرد و از آن پس به بعد فعالیت حرفه ای خود را بر روی پروژه و کارهای بزرگ سینمایی و تلویزیونی گذاشت.

هم اکنون دوستداران و علاقمندان به موسیقی متن فیلم ها و سریال های تلویزیونی می توانند نسخه کامل و با کیفیت موسیقی متن سریال نابودگر : ماجراهای سارا کانر را به صورت کامل به همراه لینک مستقیم دانلود از مرکز دانلود رایگان فایل گیگا دانلود فارسی دریافت کنند.

 

طریقه دانلود  : بر روی لینک کلیک کنید و پس از ورود به صفحه دانلود اقدام به دانلود فایل نمائید.

  حجم فایل : 1.31 مگابایت با لینک مستقیم

  قسمت اول | قسمت دوم

 English Translation

 منبع و رمز فایل :  ( در صورت نیاز )www.downallfa.com

 منبع
 

  • نوشته: ا.معین
  • تاريخ: ۲۶ خرداد ۱۳۸۹
  • بدون نظر
  • ارسال نظر

    نام:

    ایمیل:

    وب سایت: