دان آلفا


           

نرخ ارز | قيمت طلا و سکه | قيمت آهن آلات | قيمت موبايل | قيمت خودرو | اخبار بازار | سايت اقتصادي جيب

دانلود کامل کارتون لوک خوش شانس

http://img.vatandownload.com/software/user/hadi-arjmand/picture/9-10/lucky_luke.jpg

لوک خوش شانس” بعد از «تنتن» و «آستریکس»، معروفترین و موفقترین کاراکتر غیرانگلیسی دنیای کمیکبوکهاست.

لوک خوش‌شانس – گاوچرانی که سریع‌تر از سایه‌اش هفت تیر می‌کشد.

خالق این شخصیت موریس دو بور، نقاش بلژیکی است. در ابتدا موریس هم نویسنده و هم طراح داستان‌های لوک بود، اما پس از چند جلد اول کار نگارش داستان‌ها را به نویسنده‌ای فرانسوی به نام رئه گویسنی واگذار کرد و نتیجه کار این تیم دو نفره شگفت آور بود و چنان پختگی و ظرافتی به لوک خوش شانس بخشید که به سرعت آن را به یکی از محبوب‌ترین قهرمانان داستان‌های مصور در دنیا بدل کرد.

پس از مرگ گوسینی در سال ۱۹۷۷ موریس کار تصویرگری لوک خوش شانس را به کمک نویسندگان دیگر و گاهی به تنهایی ادامه داد. دوران همکاری موریس و گوسینی طلایی‌ترین عصر داستان‌های لوک خوش شانس به شمار می‌رود. پس از مرگ موریس، آچده – هنرمند فرانسوی – سری جدید لوک خوش شانس را طراحی کرد که نتوانست موفقیت سرعت قبلی را تکرار کند.


سری کتاب‌های کمیک لوک خوش شانس، یکی از پر فروش‌ترین کتاب‌های کمیک در تاریخ است که فروش فوق‌العاده بالایی در سرتاسر دنیا داشته و به اکثر زبانهای دنیا نیز ترجمه شده است.

موریس و گوسینی در این سری داستان‌ها، شخصیت‌های زیادی را به تصویر می‌کشند که بعضی از این شخصیتها در ادامه، اهمیت و محبوبیتی هم اندازه لوک به دست می‌آورند. از آن جمله می‌توان به برادران دالتون و ران تان پلن – و یا همان بوشفک – اشاره کرد.

برادران دالتون (جو، جک، ویلیام و آوریل ) در اکثر داستانهای لوک به عنوان دشمنان اصلی لوک خوش‌شانس ظاهر می‌شوند. این برادران که به ترتیب یکی از دیگر بلند قدتر و کودن‌تر هستند، به عنوان پسر عموهای دالتونهای واقعی – که از مخوف‌ترین تبهکاران تاریخ آمریکا به شمار می‌روند – قصد گرفتن انتقام از لوک را دارند. این شخصیتها به سرعت به محبوبیتی عظیم دست پیدا کردند.

http://img.vatandownload.com/software/user/hadi-arjmand/picture/9-10/Lucky-Luke-Coming-Soon-Ad%5B6%5D.jpg

از جمله شخصیت‌هایی که در همه داستانهای لوک حضور دارند، می‌توان به جالی مامپر – باهوش‌ترین اسب دنیا – و ران تان پلن – کودن‌ترین سگ دنیا – اشاره کرد.

جالی جامپر با اعمال شگفت‌آوری که انجام می‌دهد، همیشه کمکی بزرگ برای لوک محسوب می‌شود. از جمله توانایی‌های جالب «جالی» شطرنج بازی کردن، دویدن در خواب، زورآزمایی و مچ انداختن بالوک، آشپزی و شستن لباس است.

http://img.vatandownload.com/software/user/hadi-arjmand/picture/9-10/Lucky-Luke.jpg

اما در نقطه مقابل ران تان پلن و یا همان «بوشفک» حتی از سایه خود نیز احمق‌تر به نظر می‌رسد و با حماقت خود خواننده را به خنده می‌اندازند. محبوبیت ران تان پلن در بین خوانندگان، گوسینی و موریس را بر آن داشت تا یک سری داستان درباره خود ران تان پلن به رشته تحریر درآورند.

http://img.vatandownload.com/software/user/hadi-arjmand/picture/9-10/lucky-luke_3.jpg

این سریال انیمیشن ۲۶ قسمتی در سال ۱۹۸۳ توسط موریس و استودیو هانا – باربرا تولید شد. در سال ۱۹۹۱ نیز ۲۶ قسمت دیگر از این مجموعه تولید شد. در سال ۲۰۰۱ کمپانی «زیلام» سری جدید ۵۲ قسمتی با نام «ماجراهای جدید لوک خوش شانس» تولید کرد.

حجم:۱۳ گیگابایت

دانلود کارتون :

قسمت فصل اول: بخش اول- بخش دوم- بخش سوم-بخش چهارم-بخش پنجم -بخش ششم-بخش هفتم-بخش هشتم

قسمت فصل دوم: بخش اول- بخش دوم- بخش سوم-بخش چهارم-بخش پنجم -بخش ششم-بخش هفتم-بخش هشتم

 

طریقه دانلود  : بر روی لینک کلیک کنید و پس از ورود به صفحه دانلود اقدام به دانلود فایل نمائید.

  حجم فایل : 13000 مگابایت با لینک مستقیم

 English Translation

 منبع و رمز فایل :  ( در صورت نیاز )www.vatandownload.com

 منبع
 

  • نوشته: ا.معین
  • تاريخ: ۱۹ آذر ۱۳۸۹
  • يك نظر
  • ارسال نظر

    نام:

    ایمیل:

    وب سایت: